Filter By

Morjana

Morjana

There are 10 products.

Showing 1-10 of 10 item(s)

HUILE ORIENTALE A L’ AMBRE Ambras eļļa

€27.00

100% dabīga eļļa. Nomierina, reģenerē un baro ādu, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos. Piemērota visiem ādas tipiem. Eļļu var lietot jebkurai masāžai, ikdienā ādas barošanai un mitrināšanai, vai arī pievienot vannā.


JASMINE ORIENTAL OIL Jasmīna eļļa

€27.00

100% dabīga eļļa. Vīnogu kauliņu un mandeļu eļļa reģenerē, mitrina un baro ādu. Var lietot katru dienu pēc vannas vai dušas, ka arī pievienot vannā (pirms tam izšķīdinot eļļu nelielā piena daudzumā). Visiem masāzas veidiem.

HUILE ORIENTALE CANNELLE ORANGE Aplesīnu eļļa ar kanēli.

€27.00

100% dabīga eļļa. Nomierina, reģenerē un baro ādu, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, dziļi relaksē un noņem stresu. Piemērota visiem ādas tipiem, īpaši rekomendējama relaksācijai un stresa noņemšanai. Eļļu var lietot jebkurai masāžai, ikdienā ādas barošanai un mitrināšanai vai arī pievienot vannā.

GHASSOUL AUX PLANTER Marokas māls Ghassoul

€16.00

Mālu izmanto matu un ādas ārstēšanai. Tam ir spēcīgas absorbējošas un mineralizējošas īpašības. Piemērots visiem ādas tipiem. To lieto ķermeņa ietīšanām, sejas maskām, matiem un vannā. Samaisiet Ghassoul pulveri ar ūdeni (vai rožu ūdeni) līdz viendabīgai masai, uzklājiet uz ķermeņa, sejas vai matiem. Nomazgājiet ar ūdeni.

SAVON NOIR A L’ EUCALYPTUS Melnās pīlinga eikalipta ziepes

€16.00

Ķermeņa pīlings. Attīra ādu un padara to maigu. Pīlingu lieto dušā vai pirtī kopā ar Kessa cimdu. Piemērots visiem ādas tipiem, lieliski sagatavo ādu pirms iedeguma (palīdz sasniegt vienmērīgu iedegumu) un depilācijas (novērš matu ieaugšanu ādā). Uzklājiet ziepes-pīlingu uz ādas pēc 10 min.uzturēšanās pirtī, saunā, karstajā vannā vai duša. Atstājiet uz 5 min., nomazgājiet ar ūdeni. Turpiniet eksfoliāciju ar Kessa cimdu. Lai cimds vienmēr būtu silts, periodiski samirtiniet to karstā ūdenī. Pēc pīlinga uzklājiet mitrinošu ķermeņa pieniņu.

EAU DE ROSE Rožūdens

€28.00

Rožūdens tiek ražots no Damaskas rožu ziediem. Tas reģenerē un mitrina ādu, noņem pietūkumu, nomierina un dāvā komforta sajūtu. Piemērots visiem ādas tipiem, savelk taukainas ādas paplašinātas poras, nomierina jutīgas acis. Rožu ūdeni lieto kā toniku pēc meikapa noņemšanas, tāpat to var samaisīt ar hennas vai ghassoul pulveriem.