Filter By

Cosnobell

Cosnobell

There are 12 products.

Showing 1-12 of 20 item(s)

MOISTURIZING CELL-ACTIVE Mitrinoša emulsija

€61.00

Atjaunojošā, piesātinātā emulsija intensīvi mitrina ādu un tādējādi optimizē mitruma līmeni. Produkts stimulē šūnu aktivitāti un palielina ādas pretestības spējas. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.

MOISTURIZING CELL-ACTIVE 24H Mitrinošs krēms

€72.00

Inovatīva mitrinoša kopšana dienai un naktij. Šis īpaši piesātinātais krēms tiek izmantots dehidrētai ādai. Krēms novērš mitruma zudumu, kā rezultātā tiek nodrošināts ilgstošs mitrināšanas efekts. Tiek stimulēta šūnu aktivitāte, tādējādi ievērojami uzlabojas ādas elastība un grumbas tiek samazinātas. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

MOISTURIZING CELL-ACTIVE Krēms ap acīm

€54.00

Inovatīva mitrinoša kopšana ādai ap acīm. Piesātināts, bet viegls un ne taukainas tekstūras acu krēms, intensīvi mitrina un uzlabo šūnu aktivitāti. Cīnās ar negatīvo apkārtējas vides ietekmi. Āda kļūst tvirta un mirdzoša. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

MOISTURIZING CELL-ACTIVE Mitrinoša maska

€47.00

Intensīva krēmveidīga maska pilnīgi papildina ādas mitruma rezervuārus un atbalsta šūnu aktivitāti. Āda nomierinās, kļūst elastīga, gluda un samtaina. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

HYALURON BOOSTER Liftinga koncentrāts ar mitrinošu efektu

€82.00

Liftinga-koncentrāts ar mitrinošu efektu, sniedz momentāli pamanāmu liftinga efektu.Paracress ekstrakts ātri un redzami samazina smalkās mīmikas grumbas. Hialuronskābe ar lielmolekulāro svaru sniedz ādai intensīvu mitrināšanu, padarot to gludu un elastīgu. Planktona ekstrakts palielina šūnu attīstību. Aktīvo sastāvdaļu komplekss uz ābolskābes pamata atbalsta dabisko ādas mitrināšanas faktoru funkciju un ādas atjaunošanu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

TINTED MOISTURIZING DAY CREAM Dienas kopšana

€62.00

Multiaktīva dienas kopšana viņai un viņam. Šis tonizējošais COSNOBELL līnijas SPECIALS dienas krēms ir Jūsu multiaktīvais ikdienas biedrs. Jau no rīta, uzreiz pēc uzklāšanas, tas sniegs brīnišķīgu elastīgas ādas sajūtu un tajā esošās sīkās pērlītes ar tonizējošu efektu izlīdzinās toni un āda iegūs svaigu, starojošu izskatu.Īpašs bioloģiski aktīvo sastāvdaļu komplekss stimulē ādas dabīgos mitrināšanas faktorus. Savienojumā ar hialuronskābi tas nodrošina ādai mitrināšanu un palīdz saglabāt tās mitruma līmeni. Hialuronskābe cīnās arī ar brīvajiem radikāļiem un aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Dabiska saules atstarojoša aizsardzība ar SPF 15 aizsargā no UV stariem. 

INTENSIVE SMOOTHING HAND CREAM Roku krēms

€21.00

Roku krēms viņai un viņam. Nodrošina intensīvu, ilgstošu mitrināšanu ar dabīgām sastāvdaļām. Unikāli TELOMERE PROTECT komponenti, kuru iedarbība sākas tieši šūnu kodolā, ievērojami uzlabo ādas kvalitāti.Vērtīgais Antarcticine no ledāja dziļumiem, nodrošina aizsardzību un reģenerāciju. Tas īpaši labi der raupjai, stresam pakļautai roku ādai.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

DOUBLE PEELING PLUS Sejas pīlings

€40.00

Pīlings "trīs vienā" apvieno sevī enzīmu aktivitāti dziļajos ādas slāņos un mehānisko efektu uz tās virsmas.1. Vertīgie tehnoloģiskie fermenti dziļi attīra ādu, atbrīvo to no atmirušajām šūnām. 2. Mazas pīlinga daļiņas no jojobas eļļas maigi attīra ādu no atmirušām ādas šūnām, neradot kairinājumu.3. Papildus kopjošs komplekss ar E vitamīnu un vērtīgām dabīgām sastāvdaļām veicina šūnu reģenerāciju, mitrina un aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Breton planktona ekstrakts, Norvēģijas ledāja ūdens, hialuronskābe un mandeļu eļļa padarīs Jūsu ādu atkal starojošu un gludu.Regulāra DOUBLE PEELING PLUS lietošana veicinās ādas reģenerāciju un optimāli sagatavo to turpmākai kopšanai.

INTENSIVE FOAM CLEANSER Attīrošas pūtas

€51.00

Piesātinātās putas maigi attīra ādu, to nesausinot, piešķir svaigumu un mitrināšanu, sagatavo ādu maksimālai turpmāk uzklāto barojošo vielu absorbcijai. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās. Ražots saskaņā ar augstākajiem standartiem.

CELLULAR PLATIN NIGHT CREAM Nakts krēms

€165.00

Tieši šajā diennakts laikā pretnovecošanās kopšana ir īpaši aktīva. Šis nakts krēms palielina ādas aizsardzības īpašības, veicina tās atjaunošanās spējas un ievērojami savelk sejas kontūras. Āda kļūst gluda, tvirta un skaista. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās. Ražots saskaņā ar augstākajiem standartiem.

LIFTING NECK & DECOLLETE Krēms kakla un dekolte zonai

€87.00

Krēm-gēls ir izstrādāts speciāli delikātai kakla un dekoltē ādai. Tās piepilda ādu, stimulē reģenerāciju un šūnu aktivitāti, nodrošina acumirkļa nostiprinošo liftinga efektu un atjauno ādas vitalitāti. Satur Cilindriskas imperatas ekstraktu, E vitamīnu, hialuronskābi, baltā Lupīna ziedu ekstraktu, zaļās aļģes Hlorellas ekstraktu un ābolu aminoksābes un pektīnu. Pateicoties viņu neticamai ūdens saistošai spējai, viņi atbalsta ādas dabisko mitrināšanas faktoru darbību un papildus darbojas kā mitruma rezervuāri ādā. Tajā pašā laikā, ābolu pektīns veido aizsargājošu un mitrinošu plēvīti uz ādas.