Filter By

PRO ALGOLOGIE

PRO ALGOLOGIE

There are 12 products.

Showing 1-12 of 54 item(s)

VELVETY CLEANSING MILK Attīrošs pieniņš

€0.00

Attīrošs pieniņš ar jaunu ekskluzīvo biomimētisko Algo4 kompleksu: tas atbilst četrām ādas pamatvajadzībām: aizsardzība (sktivizē šūnu dabīgas aizsargfunkcijas), piesātināšana ar skābekli (stimulē ādas mikrocirkulāciju un piesātina šūnas ar skābekli), barošana (palīdz šūnām sintezēt tādas svarīgas molekulas kā: lipīdi) un stimulācija (stimulē visas ādas šūnas, ka arī fibroplastus). Satur arī Golfa straumes jūras ūdeni, kas piesātināta ar 96 minerālvielām un mikroelementiem.

copy of OLIGO-MICELLAR CLEANSING WATER Attīrošs micelārais ūdens

€0.00

Attīrošs micelārais ūdens satur ekskluzīvo Algo4® kompleksu, kas atbild četrām ādas pamata vajadzībām: aizsargā, piesātina ar skābekli, stimulē ādas šūnas un baro. Ka arī satur Golfa straumes jūras ūdeni, kas dabīgā veidā ir piesātināta ar 96 minerālvielām un mikroelementiem, kas atjauno ādas dabīgo līdzsvaru. Līdzeklis "divi vienā": attīra ādu, noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm un tonizē. Lietojiet  ar vates diska palīdzību.

copy of HYDRA-REPLENISH SERUM Dziļi mitrinošs serums

€0.00

Dziļi mitrinošs serums ar jaunu ekskluzīvo biomimētisko Algo4 kompleksu: tas atbilst četrām ādas pamatvajadzībām: aizsardzība (sktivizē šūnu dabīgas aizsargfunkcijas), piesātināšana ar skābekli (stimulē ādas mikrocirkulāciju un piesātina šūnas ar skābekli), barošana (palīdz šūnām sintezēt tādas svarīgas molekulas kā: lipīdi) un stimulācija (stimulē visas ādas šūnas, ka arī fibroplastus). Satur arī hialuronskābi, un codium ekstraktu, kas spēlē svarīgu lomu hialuronskābes sintēzē un darbojās kā dabīgs mitrinošs faktors (NMF).

copy of HYDRA-TENDER CREAM Mitrinošs krēms

€0.00

Mitrinošs krēms normālai ādai ar jaunu ekskluzīvo biomimētisko Algo4 kompleksu: tas atbilst četrām ādas pamatvajadzībām: aizsardzība (sktivizē šūnu dabīgas aizsargfunkcijas), piesātināšana ar skābekli (stimulē ādas mikrocirkulāciju un piesātina šūnas ar skābekli), barošana (palīdz šūnām sintezēt tādas svarīgas molekulas kā: lipīdi) un stimulācija (stimulē visas ādas šūnas, ka arī fibroplastus). Satur arī hialuronskābi, un codium ekstraktu, kas spēlē svarīgu lomu hialuronskābes sintēzē un darbojās kā dabīgs mitrinošs faktors (NMF).

copy of HYDRA-REFRESHING EXFOLIATING CREAM Atsvaidzinošs pīlings

€0.00

Atsvaidzinošs krēmveida pīlings ar jaunu ekskluzīvo biomimētisko Algo4 kompleksu: tas atbilst četrām ādas pamatvajadzībām: aizsardzība, piesātināšana ar skābekli, barošana un stimulācija Satur jojoba un bambusa granulas. Jojoba granulas maigi eksfoliē un stimulē mikrocirkulāciju. Bagātas ar silīciju un minerālvielām, bambusa granulas noņem atmirušas šūnas un izlīdzina ādas tekstūru.

copy of BODY SCRUB WITH SEA SALT Ķermeņa pīlings

€0.00

Ķermeņa pīlings uz jūras sāls bāzes ar ēteriskām eļļām uzlabo ādas mikrocirkulāciju un līdz ar to piesātina ar skābekli. Jūras zilgalviņa ekstrakts veicina ādas molekulu sintēzi. Dabīga jūras sāls un jūras ūdens no Golfa straumes ir bagātas ar minerālvielām un mikroelementiem, kas mineralizē ādu. Satur ekskluzīvo Algo4 kompleksu: aizsargā, piesātina ar skābekli, baro un stimulē. Iemasēt mitrā ādā, nomazgāt ar ūdeni. Lietot reizi-divas nedēļā.

copy of FIRMING AND TIGHTENING BODY GEL Nostiprinoša ķermeņa želeja

€0.00

Nostiprinoša un savelkoša ķermeņa želeja. Īpaši piemērota ādai ar vītuma pazīmēm – pēc grūtniecības, notievēšanas utml. Satur ekskluzīvo Algo4 kompleksu: aizsargā, piesātina ar skābekli, baro un stimulē. Alaria Esculenta stimulēkolagēna fibru sintēzi un aizsargā tos. Chrondus Chrispus nodrošina momentānu liftinga efektu. E vitamīns cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Uzklāt uz zonām, kurām nepieciešams liftings (iekšēja roku, gurnu daļa, krūtis, vēders) no rīta un / vai vakarā.

copy of MOISTURISING AND REVITALISING BODY MILK Mitrinošs ķermeņa pieniņš

€0.00

Mitrinošs ķermeņa pieniņš ikdienas lietošanai. Satur ekskluzīvo Algo4 kompleksu: aizsargā, piesātina ar skābekli, baro un stimulē. Jūras ūdens no Golfa straumes ir bagāts ar minerālvielām un mikroelementiem, kas mineralizē ādu. E vitamīns cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Centella Asiatica ekstrakts reģenerē ādu. Šī sviests baro uz aizsargā sausu ādu, atjauno ādas elastību. Ātri iesūcās ādā.