Filter By

PRO COSNOBELL

PRO COSNOBELL

There are 12 products.

Showing 1-12 of 26 item(s)

copy of INTENSIVE FOAM CLEANSER Attīrošas pūtas

€0.00

Piesātinātās putas maigi attīra ādu, to nesausinot, piešķir svaigumu un mitrināšanu, sagatavo ādu maksimālai turpmāk uzklāto barojošo vielu absorbcijai. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās. Ražots saskaņā ar augstākajiem standartiem.

copy of CELLULAR PLATIN DAY CREAM Dienas krēms

€0.00

Augsti koncentrēts pretnovecošanās krēms padarīs Jūsu ādu starojošu un gludu jau pēc pirmās uzklāšanas. Tā lietošanas rezultāts priecēs ilgu laiku - grumbas izlīdzinātas, pārējās novecošanās pazīmes ir acīmredzami samazinātas.Ja Jūs vēlaties palēnināt novecošanās procesu, iedarbība nepieciešama tur, kur rodas dzīvība - šūnu kodolā. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās.

copy of CELLULAR PLATIN NIGHT CREAM Nakts krēms

€0.00


Tieši šajā diennakts laikā pretnovecošanās kopšana ir īpaši aktīva. Šis nakts krēms palielina ādas aizsardzības īpašības, veicina tās atjaunošanās spējas un ievērojami savelk sejas kontūras. Āda kļūst gluda, tvirta un skaista. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās. Ražots saskaņā ar augstākajiem standartiem.


copy of CELLULAR PLATIN EYE CREAM Krēms ap acīm

€0.00

Tieši zona ap acīm uzreiz izsaka nogurumu un tādējādi ietekmē vispārējo izskatu. Starojošam skatienam augstas efektivitātes krēms acu zonai ir neaizvietojams. Tas izlīdzina grumbas un līnijas, manāmi samazina plakstiņu tūsku un lokus zem acīm, kā arī piešķir ādai elastību. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās.

copy of INTENSIVE FIRMING MASK Nostiprinoša maska

€0.00

Pateicoties ļoti efektīvajiem peptīdiem un platīnam, maskai ir momentāla iedarbība - tā savelk sejas kontūras un izlīdzina grumas jau 10 - 20 minūšu laikā pēc uzklāšanas. Jūsu āda būs gludāka, mīkstāka un elastīgāka. Lietošanas efekts būs vēl vairāk pamanāms, ja atstāsiet to uz nakti. Pretnovecošanās līnijas TELOPLATIN īpašais komponentu kompless aizkavē novecošanās procesus tieši šūnās.TELOMĒRS palīdz aizkāvēt šo procesu un līdz ar to šūnas kodola novecošanās procesu. Rezultāts: āda ilgāk saglabā jaunību, kļūst elastīga un tvirta, grumbas samazinās.

copy of MOISTURIZING CELL-ACTIVE 24H Mitrinošs krēms

€0.00

Inovatīva mitrinoša kopšana dienai un naktij. Šis īpaši piesātinātais krēms tiek izmantots dehidrētai ādai. Krēms novērš mitruma zudumu, kā rezultātā tiek nodrošināts ilgstošs mitrināšanas efekts. Tiek stimulēta šūnu aktivitāte, tādējādi ievērojami uzlabojas ādas elastība un grumbas tiek samazinātas. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

copy of MOISTURIZING CELL-ACTIVE Krēms ap acīm

€0.00

Inovatīva mitrinoša kopšana ādai ap acīm. Piesātināts, bet viegls un ne taukainas tekstūras acu krēms, intensīvi mitrina un uzlabo šūnu aktivitāti. Cīnās ar negatīvo apkārtējas vides ietekmi. Āda kļūst tvirta un mirdzoša. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.

copy of MOISTURIZING CELL-ACTIVE Mitrinoša maska

€0.00

Intensīva krēmveidīga maska pilnīgi papildina ādas mitruma rezervuārus un atbalsta šūnu aktivitāti. Āda nomierinās, kļūst elastīga, gluda un samtaina. Pateicoties anti-age kompleksam HYDRAPORIN no COSNOBELL, palielinās šūnu aktivitāte, kas, savukārt, nodrošina optimālu mitruma līmeni un svaigu sejas krāsu. Nesatur minerāleļļas un parabēnus.Kosmētikas līdzekļi no zīmola COSNOBELL satur sastāvdaļas, kas izstrādātas, pamatojoties uz atklājumiem, kuriem ir piešķirta Nobela prēmija.