Šo brendu pārstāvis Latvijā ir SIA "POETICA":

PB SERUM – ir inovatīvi kosmecevtiskie produkti – sausie serumi. Pateicoties īpašai liofilizācijas tehnoloģijai (sastāvdaļu dehidratācija sasaldēšanas procesā), sastāvdaļas saglabā savas sākotnējas īpašības. Tas nodrošina svaigu, piesātinātu un ļoti efektīvu produktu. Preparātus var ievadīt manuāli vai ar aparātu palīdzību. Visi sejas produkti satur unikālu bioaktīvu kompleksu ar keratināzu KerA PB333, kas efektīvi un maigi eksfoliē ādu, saglabājot ādas balansu un mitrināšanas līmeni. 

COSNOBELL – tā ir vācu kosmētika uz enzīma telomēra pamata – par to atklājumu tika iegūta Nobela prēmija 2009. gadā medicīnas jomā.

Katrā šūnas dalīšanās rezultātā, tās kodolā saīsinās hromosomu gals un āda pakāpeniski zaudē savu galveno jaunības īpatnību  - tvirtumu un tonusu. Īpašs enzīms telomērs aizsargā hromosomas, paildzina šūnas dzīvi un tādējādi pagarina jaunību. Cosnobell kosmētika katru dienu sniedz Jūsu ādai īpašas sajūtas, palīdz izskatīties jaunai un mirdzošai. 

RESULTIME – tā ir profesionāla kosmētika skaistumkopšanas saloniem. Tie ir luksuss klases produkti. Aktīvās sastāvdaļas – augu ek­strakti, jūras aļģu ekstrakti un kalogēns, kā arī biotehnoloģijas produkti. Visa RESULTIME kosmētika tiek radīta rūpnīcas laboratorijā un tai tiek veikta neatkarīga testēšana klīnikās. RESULTIME – tā nav vienkārši kosmētika, tā ir tehnoloģija darbam salonā. Neskaitot pamatproduktus, ir arī desmit speciālas procedūras sejai. Ar vārdu „speciālas” mēs domājam speciāli izgatavotus un speciāli iepakotus produktus nepieciešamajās devās un lietošanas kārtībā, ar pievienotu instrukc­iju, kā šo produktu pareizi lietot, kā izvēlēties pareizu masāžas tehniku un kā to veikt. Liels pluss ir tas, ka brenda īpašniekiem ir pašiem savas ražotnes un labaratorijas, viņi var kontrolēt produkta kvalitāti no izstrādes sākuma līdz beigām.

ALGOLOGIE brenda pamats ir jūras bagātība. Kosmētika ir radīta uz jūras ārstniecisko produktu – ūdenszāļu, dūņu un jūras ūdens – bāzes. Kompānija atrodas Bretaņā, un šajā Francijas daļā dzīve ir nesaraujami saistīta ar okeānu un tā resursiem. Tur atrodas arī okeāna un tā resursu izpētes institūts (CEVA). Šobrīd ALGOLOGIE produkcija ir īpaši pieprasīta, jo strauji attīstās SPA industrija. Šajā kosmētikas līnijā ir daudz produktu ķermeņa ietīšanas procedūrām, kā arī dažādas maskas un pīlingi. Ja mums būtu jāraksturo šis brends īsumā, tad mēs teiktu, ka tam ir pilnīga pieeja veselībai - ārēju izpausmju ārstēšana, uzlabojot visa organ­isma veselību.

MAKE UP FOR EVER – pārsteidzošs, kreatīvs un mūsdienīgs brends. Radīts, kā kosmētika vizāžistiem, Francijā šis produkts kļuva ļoti populārs, un tieši pieprasījums un klientu vēlmes lika Dany Sanz (kompānijas dibinātāja) sākt plašu ražošanu. MAKE UP FOR EVER kosmētika profesionāļiem ir tikpat labas kvalitātes kā luks­s klases kosmētika, tomēr piemērota arī vienkāršiem klientiem. POETICA ir izstrādājusi un piedāvā apgūt grima mākslinieka mākslu profesionālos "MAKE UP FOR EVER" kursos, 3 līmeņos.

SWISSCODE – ir Šveices laboratorijas Skin Concept inovatīva sejas ādas kopšanas līnija, kura atbilst mūsdienu sievietes prasībām. SWISSCODE iekļauj mūsdienīgas, augstas produkta kvalitātes prasības un nepieciešamās rūpes par sejas ādu. Tas sniedz jaunākos zinātnieciskos atklājumus ātrā un efektīvā sejas ādas kopšanā „premium kosmētikas” līmenī.  Produktu līnija ir izveidota ievērojot augstas kvalitātes kritērijus, atbilst individuālām prasībām un palīdz sasniegt vēlamos rezultātus.

DOCTEUR RENAUD Daba ir vienreizējs skaistuma un baudas avots. Docteur Renaud prioritāte ir aktīvās vielas ar mērķtiecīgu iedarbību, kas apmierinātu visas ādas vajadzības. Aveņu svaigums, Kumelītes maigums, Burkāna veselīgi starojošs efekts, Laima tīrums utt. Lai katru jūsu soli padarītu par skaistuma baudu, Docteur Renaud formulas ir orientētas uz sajūtām: apburošas smaržas, patīkamas tekstūras un dzirkstošas krāsas! Laimes filozofija, kas satur jaunas uzmundrinošas aktīvās sastāvdaļas. Lai sasniegtu optimālu kvalitāti un drošību, mūsu produkti tika izstrādāti un testēti mūsu laboratorijās ar neatkarīgiem ekspertiem.

Šo firmu produkciju, pateicoties mūsu menedžeru rīkotajiem semināriem, ir apguvuši un iemīļojuši daudzi vadošie speciālisti gan Latvijā, gan Lietuvā. SIA "POETICA" ir izstrādājusi un piedāvā apgūt grima mākslinieka mākslu Profesionālos "Make Up For Ever" kursos 3 līmeņos. Sadarbība ar pasaulē slaveniem grima māksliniekiem un kosmetologiem, konkursi, sekošana modes tendencēm, nemitīga attīstība un radoša pieeja darbam - tas ir mūsu virzītājspēks.